3 Ağustos 2012 Cuma

'Rüyada Ayak bileziği görmek nedir Ayak bileziği rüyatabirleri,Ayak bileziği rüya tabiri' rüya tabiri rüyada Rüyada Ayak bileziği görmek nedir Ayak bileziği rüyatabirleri,Ayak bileziği rüya tabiri görmek yorumu


Ayak bileziği Rüya Tabirleri :

Ayak bileziği
Bekar kadın için cömert biri ile evlenmeye, evli ise korktuğu şeyden emin olmaya; erkek için altın ve gümüş olursa üzüntüye, demir olursa mahrumiyete delalet eder. Altın ya da gümüş halhal kadın için güzellik, izzet ve süstür.
Rüyada görülen ayak bilezikleri, erkek çocukla tabir edilir.Bir kimse üzerinde altin bilezikler oldugunu görse, hasta olur yahut dininde ona bir hata erisir. Bir kadin rüyada üzerinde altin bilezikler oldugunu görse, o kadin korkudan emin olur. Eger kocasi yoksa, cömert bir kimse ile evlenir ve kocasindan hayir görür. Üzerinde altin veya gümüsten bilezikler oldugunu gören kimse üzüntülü, kederli veya hapis olur. Rüyada bir erkegin kendi üzerinde ziynetlerden gerdanlik, yüzük ve küpe gibi seylerden baska gördügü seyler kendi hakkinda iyi degildir. Kadinin bileziklerinde gördügü iyilik ve kötülük, kocasina aittir. Eger kocasi yoksa, bileziklerde görülen hal onlarin görünüs ve güzelligi miktarinca, o kadinin halk içindeki ziynetine delalet eder. Rüyada görülen bilezikler, yükseklik, genislik, izzet ve güzelliktir.

Benzer rüya tabirleri:

 1. AYNA (8.1) Ayna Aynaya ya da su yüzüne bakarak kendi [...]...
 2. ADET GÖRMEK (7.3) Adet görmek Bakınız; Hayız. Rüyasinda ay basi oldugunu [...]...
 3. AKSAK / AKSAKLIK (6.3) Aksak / aksaklık Yapılmak istenen şeylerde acze düşmeye, [...]...
 4. ADALE (6) Adale Kişinin kendi vücudunda gördüğü güçlü adale sağlıklı [...]...
 5. ABLA (5.3) Abla Bakınız; Kardeş. Rüyada kendi ablasını görmek, yakında [...]...
 6. ADA (5.2) Ada Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada her [...]...
 7. ABDESTHANE (5.1) Abdesthane Rüyada bir abdesthane görülmesi, önemli bir işin [...]...
 8. ACUZE (5.1) Acuze Rüyada çirkin ve ihtiyar bir kadın görmek, [...]...
 9. Benzer Yazılar  0 yorum:

  Yorum Gönder