27 Kasım 2012 Salı

'rüyada doğum yaptıktan sonra öldüğünü görmek' rüya tabiri rüyada rüyada doğum yaptıktan sonra öldüğünü görmek görmek yorumu

Doğum
Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına, Annesinin kendini doğurduğunu görmek hasta için vefata, yoksul için ona yardım edecek birine, zengin için malını israf etmeye yahut mal ve varlık üzerindeki tassarrufunun kısıtlanmasına, mahkemelik bir işi olanın davayı kazanmasına, eşi hamile olanın erkek çocuk doğurmasına, Kadının ağzından doğum yapması vefatına, Erkeğin doğum yaptığını görlmesi hastalanmasına, Kız doğurmak sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, Erkek çocuk doğurmak müjde ve kurtuluşa, Hayvan doğurmak, o hayvanın mizacında bir çocuk doğurmaya, Doğum sıkıntının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye, Bekarın doğum yapması evlenmesine delalet eder.
Rüyada herhangi bir canlının doğumunu görmek zevk ve kazançların sizinle olacağının işaretidir.
Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulur anlamındadır. Doğum ağrısı çekmek zor ve kötü günlerden sonra güzel günlerin geleceğine yorumlanır.
Sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Güzel bir bebeğin doğması çok güzel bir haberdir.
Rüyada bir dogum evinde bulundugunuzu ve bazi çocuklarin dünyaya geldiklerini görmeniz, yeni, yeni atilimlara gireceginize ve is ve kazancinizi artirmak ve gelistirmek için bir takim tesebbüslere giristiginize, bazi is adamlari ile temaslar kurarak yeni is sahalari aradiginiza yorumlanir. Eger halktan biri iseniz, dogum görmeniz, dostlarinizin sizi aranilir ve sevilir bir kimse olarak tanidiklarina; ev kadini iseniz komsulariniz arasinda sevilen ve sayilan bir kimse oldugunuza delalet eder.
Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günleri işaret eder.
Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel günleri işaret eder.

Benzer rüya tabirleri:

 • Doğum günü (14.5) Doğum günü Doğum günü pek hayra yorulmaz. Bu [...]...
 • Doğurmak doğmak (13.1) Doğurmak doğmak Bir kiz çocugu dogurdugunu görmek, hayra [...]...
 • Bebek (canlı) (10.3) Bebek (canlı) yeni doğmuş çocuk üzüntü ve kedere, [...]...
 • Bebek (yeni doğan) (9.5) Bebek (yeni doğan) Bu pek de hayirli bir [...]...
 • Ayna (8.9) Ayna Aynaya ya da su yüzüne bakarak kendi [...]...
 • Bez (8.6) Bez Yeni ve kullanılmamış olan bez yolculuğa, bunu [...]...
 • Çöpçü (8.2) Çöpçü Yoksul için hayra, zengin için dağınıklığa, Çöpçü [...]...
 • Aman (7.9) Aman Rüyasında aman dilediğini gören kimse sıkıntılarından kurtulur. [...]...
 • Çocuk (7.8) Çocuk Dünyanın süsü ve neşesine, fitne ve sıkıntılarına, [...]...
 • Beşik (7.5) Beşik Bekar için sevince, kadın için çocuğa, İçinde [...]...
 • Çarşaf (7.3) Çarşaf İnce çarşaf ahlak zayıflığına, normal çarşaf iffetli [...]...
 • Çocuk arabası (7.2) Çocuk arabası Rüyada çocuk arabasi görmek yolcu-luga isarettir. [...]...
 • Ceket (7.2) Ceket Rüyada yeni ceket iyi bir fırsat demektir. [...]...
 • Ceylan (7.1) Ceylan Güzel kadına, cariyeye, çocuğa ve güzel bir [...]...
 • Buket (7.1) Buket Çiçek demeti genç kız için evlenmeye, bekar [...]...
 • Beddua (6.9) Beddua Hal ve hareketlerinizdeki yanlışlıklar nedeniyle mahcup olacağınıza [...]...
 • Ayva (6.6) Ayva Hasta için sıhhate, Sağlıklı kimse için hidayete, [...]...
 • Cübbe (6.5) Cübbe Zenginliğe, uzun ömre ve evleneceği kadına; Cübbe [...]...
 • Deli (6.5) Deli Bilinmeyen deli, hayır ehli olan bir kimseye, [...]...
 • Ada (6.5) Ada Kayalıklarla kaplı ada yalnızlığa, yeşil ada her [...]...
 • Rüyanızı Bizimle Paylaşın..

  1. sevımlı : Demişki
   rüyamda evli olmama rağman bir erkek çocuğum varmış.okadar güzel ki sarışın sevımlı ve 5 yaşında var .evımızde cevız içleri ayıklanmış serilmiş bende onları yiyiyordum çocuktan çok etlılendım bıgun evlenırsem erkek evladımın olmasını daha çok ıstıyordum hep hYIRLI BI ERKEK olsun istiyordum o okadar tatlıydıykı hıç uyanmak ıstemedım:(:(
  2. brc : Demişki
   Rüyamda kendimi doğum yaparken izliyorum yanımda annemde var bebeğin ilk önce dirseği çıkıyor.Kız çocuk doğuruyorum fakat daha sonra doğurduğum çocuk erkek oluyor sarışın renkli gözlü çok güzel bir bebek.Emziriyorum fakat sütüm gelmiyor daha sonra diğer taraftan emziriyorum bebeği ve rüyamda bebekte bende çok mutlu görünüyoruz.Evli olmamama rağmen rüyam çok etkiledi beni anlamını paylaşırsanız mutlu olurum…
  3. zeynep : Demişki
   rüyamda ikiz kız bebek dünyaya getirdiğimi görüyordum. Fakat doğum sırasında altımda büyük siyah hamam böcekleri oluyordu. Daha sonra erkek arkadaşımın kucağında bebeklerle onların resimlerini çekiyorum. Ben bekarım rüyamın yorumunu çok merak ediyorum.
  4. Inci Yılmaz : Demişki
   Rüyamda eltimin evde doğum yaptığını gördüm. Erkek çocuğu oluyordu. Normal doğum yapıyordu ve doğumdan sonra normal doğum yapmanın çok rahat olduğunu söylüyordu.
  5. Kübra : Demişki
   Mrb… Ben bekar bir kızım rüyamda doğum ağrısı çektiğimi ve hastaneye gittiğimi görüyorum benden önce başka birini alıyorlar doğuma daha sonra ağrım kesiliyor ve ben lavaboya gidiyorum ve annem geliyor ve benim annem doğurtuyor beni bi bebek olduğunu görüyorum ve bu kadar yorumlarsanız sevinirim bunu bana şimdiden teşekkürler
  6. ümmühan kücükkaya : Demişki
   ruyamda dogum yaptıktan sonra yuzu kanlar icinde parcalanmıs gordum.1gün öncede esim beni bosayıp cekip gitmişti.acaba bunların anlamı nelerdir.cok merak ediyorum
  7. elifdemir : Demişki
   rüyamda evli olmadığım halde evlilik dışı birlikteliğimden hamileydim ve kız bebek doğurdum.Ve o kadar güzel bi bebekti ki bakmaya doyamıyordum.Herkes biliyordu annem babam bebeğimin babası Şimdi ki sözlüm.Küçük bir evdeydik ama bana pek vermiyolardı bebeğimi.
   Yorumlarsanız sevinirm :)

  Benzer Yazılar  0 yorum:

  Yorum Gönder